Корзина
102 отзыва
+380985857279
+380985857279
+380668454535
интернет-магазин детских товаров Радуга

Як обрати дитячий матрац

Як обрати дитячий матрац
Для повноцінного і здорового сну дитини необхідно грамотно вибрати йому не лише ліжечко, але й матрац.

30.06.16

Для повноцінного і здорового сну дитини необхідно грамотно вибрати йому не лише ліжечко, але й матрац. До одного року спинка малюка ще не має анатомічних вигинів, які з 'являються в період формування хребта. Саме тому рекомендовано для новонародженних обирати жорсткі види матраців. Дитячі матраци повинні забезпечувати правильне положення тіла дитини під час сну, тому приділіть обов'язково увагу наповнювачу матраца. У нас ви знайдете широкий вибір дитячих матраців з сучасних високоякісних матеріалів вітчизняного виробника, компанії BabyBrok.

 Для наповнення дитячих матраців використовуються кокосова койра, лузга гречки, пінополіуретан, шерсть, а також холлофайбер- сучасний матеріал, який складається з волокон, що створюють міцну пружинисту структуру. Цей матеріал має багато переваг: антиалергічні властивості, легко переться, не вбирає вологу, набирає початкової форми після зім'яття і зберігає свою початкову форму впродовж тривалого часу.

 Для пошиття чохлів на дитячі матраци використовують льон, бавовну, жаккард, бязь.

 Дитячі матраци бувають двохслойні, трьох-, чотирьох- і п'ятислойні. Є також моделі на пружинній основі з прошарком повсті і синтепону. Багато таких матраців мають ортопедичні властивості.

 Щоб ваш малюк зручно і комфортно спав не лише вдома в ліжечку, але й піл час прогулянок в візочку, є спеціальні дитячі матраци. У них такі ж властивості, що і в матрациків для ліжечок, але відрізняються розмірами і товщиною. Основним наповнювачем дитячих матраців для колясок є кокосове волокно, а чохли шиють зі 100% бавовни.

 Інтернет-магазин «Радуга» пропонує широкий вибір дитячих матраців вітчизняного виробника, компанії «BabyBrok».

 Усі люблячі батьки намагаються створити своєму малюку найсприятливіші умови для розвитку і росту, тому те, що купується для дитини, має бути лише найкращим і найякіснішим.

 Коли мова йде про облаштування спальні для новонародженого, варто потурбуватись про покупку якісного дитячого матрацу, який створить малюку комфортні умови для сну.

 Дитячі матраци в ліжечко є сьогодні в багатьох магазинах в широкому асортименті. Але вибрати в усьому цьому розмаїтті і купити дитячий матрац дійсно якісний, що повністю забезпечує фізіологічно правильне положення тіла малюка, і при цьому безпечний і зручний, зовсім не просто.

 Дитячі матраци мають відповідати досить специфічним вимогам, враховуючи які можна буде обрати якісний і комфортний матрац.

 Для того, щоб створити оптимальні умови для правильного розвитку скелету і хребта дитини, бажано, щоб дитячий матрац мав ортопедичні властивості. На практиці купити дитячий матрац з ортопедичним ефектом означає, щоб малюк під час сну зайняв правильне і зручне положення тіла.

 Ортопедичні дитячі матраци приймають форму тіла, при цьому хребет малюка займає чітко горизонтальне положення, м'язи розслаблені, а сон комфортний і зручний.

Наш інтернет-магазин економить ваш час на пошуки кращого магазину, де можна купити якісні дитячі матраци в Україні. На сайті є в наявності різні матраци в ліжечко, для новонароджених і для малюків, а також ортопедичні матраци з різним наповненням.

 Усі люблячі батьки хочуть створити для своєї дитини своєрідну казку, де малюк почуватиме себе комфортно, ніщо його не буде тривожити, і він буде щасливим і здоровим.

 Міцний і повноцінний сон є важливим джерелом здоров'я дитини, бо саме у сні дитина не лише відновлює сили, але й росте. А тому дитячі ліжечка і дитячі матраци повинні мати особливі якості і чітко відповідати всім встановленим стандартам і нормам.