Корзина
89 отзывов
+380985857279

интернет-магазин детских товаров Радуга

Дитячий матрац кокос

Дитячий матрац кокос

30.06.16

Новонародженим малюкам і дітям у віці до 3 років підійде дитячий матрац з кокосовою койрою в ліжечко. Причинами цього є жорстка спальна поверхня, яка ідеально підійде малюкові, і яку забезпечує кокосовий матрац для дітей.

 Ми всі звикли до того, що для дорослої людини характерний S-подібний вигин хребта, в той час як у немовлят інша анатомія- хребет у цьому віці прямий і для формування правильної постави дитині бажано спати на матраці з кокосу, який достатньо жорсткий і має чудовий ортопедичний ефект. А вже у віці 2-3 роки, коли з'являється звичний вигин хребта, час подумати про трохи м'якший матрац в ліжечко, вони теж бувають на основі кокосової койри, у поєднанні з іншими матеріалами. 

 Однією з переваг такого матрацу є його гігієнічність. Кокосова койра вже досить тривалий час використовується в якості основного наповнювача для дитячих матраців, так що ви можете бути впевнені в цьому матеріалі. Кокосові матраци в ліжечко- це очевидний вибір більшості молодих батьків у світі, і ми раді бачити, що все більше і більше наших співвітчизників теж не відстають від цього тренду і намагаються забезпечити своїм малюкам здорову атмосферу для сну і правильні умови для формування міцного організму.

 Наступною перевагою дитячих матраців з кокосу є хороша здатність пропускати повітря матеріалу.

Кокосовий матрацу дитячому ліжечку не затримує у собі повітря, а забезпечує його циркуляцію, повністю регулюючи мікроклімат та вологість на своїй поверхні. Все це досягається завдяки натуральним волокнам кокосової койри.